Rolety antywłamaniowe standardowe i na wymiar - od producenta

Jako jedni z niewielu firm jesteśmy nie tylko dystrybutorem ale i producentem systemów rolet antywłamaniowych. Zamawiając je u nas masz pewność, że otrzymujesz produkt wysokiej klasy w bardzo atrakcyjnej cenie.
Rolety antywłamaniowe pełnią funkcję zabezpieczającą dom przed włamaniem. Pozwalają na osłonięcie najbardziej narażonych punktów w mieszkaniu lub domu czyli otworów okiennych łatwych do sforsowania przez złodzieja. Kiedyś stosowało się kraty, które na stałe były umieszczane w otworach okiennych. Mimo, że były one wytrzymałe jednak nie były do końca estetyczne i nie wszystkim się podobały bo zmieniały częściowo wygląd fasady budynku. Obecne systemy ochronne to rolety antywłamaniowe, które pozwalają na osłonięcie okien tylko w przypadku braku domowników lub w nocy. W trakcie dnia okna mogą być całkowicie odsłonięte, przepuszczając światło słoneczne. Współczesne rolety antywłamaniowe mogą spełniać funkcje nie tylko ochronne ale i przeciwsłoneczne oraz termoizolacyjne. Szczególnie jest to odczuwane latem w trakcie dnia kiedy to pozwalają na utrzymanie niższej temperatury we wnętrzu pomieszczeń.


Rolety antywłamaniowe zewnętrzne mogą być wyposażone w dwa rodzaju mechanizmów:

  • Manualne.
  • Automatyczne.

Wykonane z wysokiej jakości materiałów rolety antywłamaniowe mogą służyć latami. Ważne aby rolety były wykonane z dobrych materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne i zmienne warunki atmosferyczne. Również ważne jest aby posiadały wszelkie niezbędne atesty i były odporne na zniszczenie.
Rolety antywłamaniowe mogą spełniać także funkcję dźwiękochłonną ograniczając hałas i przyczyniają się tym samym do komfortowego wypoczynku lub snu.
Rolety antywłamaniowe jesteśmy w stanie dopasować praktycznie do każdego okna – dotyczy to zarówno jego wymiaru jak i kształtu. Od ponad dwudziestu lat wykonaliśmy setki realizacji zarówno dla podmiotów komercyjnych jak i osób prywatnych.

Warszawa i okolice – bezpłatny pomiar i montaż rolet antywłamaniowych.
Jeśli szukasz rolet, które będą zarówno trwałe, bezpieczne skontaktuj się z naszymi doradcami.
W przypadku Warszawy – oraz okolicznych miejscowości takich jak Łomianki, Radzymin, Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Konstancin, Otwock, Kobyłka, Wołomin pomiar wykonujemy gratis.
Jeśli masz wątpliwości czy Twoją lokalizację też obejmuje darmowy pomiar – skontaktuj się z naszymi doradcami.

Rolety antywłamaniowe cennik
Ceny rolet antywłamaniowych zależą od wielu czynników: użytego systemu, rodzaju napędu, wielkości i kształtu otworu okiennego. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się jaki jest koszt rolet nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z naszymi doradcami.
Wycena rolet antywłamaniowych:
tel.: +48 692 098 050
e-mail: biuro@vertihor.pl

DANE FIRMY / PRODUKCJI
Verti-Hor Król Krzysztof
ul. Stara 58
05-261 Nadma

DANE KONTAKTOWE
tel. +48 692 098 050
tel./fax: 22 761 90 59
e-mail: biuro@vertihor.pl

REFERENCJE

 

Nadal nie jesteś pewny?
Jako producent rolet, otrzymaliśmy referencje od
takich firm jak:
Ford, Pizza Hut, TEBODIN, Marriott i wielu innych.
Wejdź i sprawdź.

Copyright © 2017 Verti-Hor Wszystkie prawa zastrzeżone.